2 bikers

Potřebujete si koupit nové kolo, protože když si chcete dát výlet po Šumavě, není nejlepší nápad vyrazit na tom starém? Můžeme vám nabídnout desítky modelů, přijďte si vybrat!

Frézy pro profesionály i pro hobby použití

Patříte-li mezi četné české kutily, kteří mají zlaté ručičky, pak jistě víte, jaké jsou rozdíly mezi profi a hobby nářadím a přístroji. Koupí-li si profesionál hobby nářadí, pravděpodobně mu moc dlouho nevydrží, a jestliže si kutil bude chtít koupit profi nářadí, pak pravděpodobně bude dosti výrazně zaskočen jeho cenou. Stejné je to i u fréz. Naše firma nabízí sněhové frézy jak pro profesionály (častější využití na větších plochách = střední frézy), tak pro hobby použit (= malé frézy).

V eshopu i v kamenné prodejně

Chápeme, že nákup sněhové frézy je pro Vás větší investicí a že někdo nechce dělat větší investice prostřednictvím internetu. Proto jsme pro Vás otevřeli také kamennou prodejnu v Praze na Žižkově. Zde si můžete vyhlédnuté zboží nechat předvést a objednané zboží vyzvednout. Zde Vám také odborně vyškolený personál poradí se všemi Vašimi problémy.

Frézy pro profesionály i pro hobby použití
3 (60%)2
- No Comments on this Post -