2 bikers

Potřebujete si koupit nové kolo, protože když si chcete dát výlet po Šumavě, není nejlepší nápad vyrazit na tom starém? Můžeme vám nabídnout desítky modelů, přijďte si vybrat!

Láska na dálku

Provozovat vztah na dálku a ještě navíc přes hranice, to není žádná balada, natož pak pohádka. Ještě štěstí, že jste do svého partnera tak šíleně zamilovaná a jste si jistá svou dobrou volbou a tím, že je to ten pravý pro váš život, jinak byste toho už dávno nechala. Vždyť se vidíte sotva jednou do měsíce, a to ještě, když vám přeje štěstí. Ale určitě se i vy jednou dočkáte a až se váš přítel rozhodne změnit firmu, která ho tak královsky platí, anebo naopak až vy získáte nějakou skvělou pracovní nabídku v Německu, tak nebudete váhat ani minutu a budete konečně spolu, a budete žít jako všechny ostatní klasické páry.

Přeshraniční pozornosti

Ale zatím, bohužel, není nic na obzoru. Takže vám nezbývá, než se spokojit s vaší zaběhanou komunikací. Pozdravy a povídání přes telefon a po internetu a dárečky poštou. A na tu už by se vám také dávno nechtělo běhat, kdybyste neobjevila tu skvělou, pohodlnou a efektivní mezinárodní přepravu zásilek , se kterou je všechno hračka. Vždyť co může být snazšího, než si vše objednat v online formuláři a pak si jen doma počkat na kurýra.

Láska na dálku
5 (100%)1