2 bikers

Potřebujete si koupit nové kolo, protože když si chcete dát výlet po Šumavě, není nejlepší nápad vyrazit na tom starém? Můžeme vám nabídnout desítky modelů, přijďte si vybrat!

Láska si nevybírá!

Vždy jste snili o pravé lásce? O někom, kdo ve Vás bude vzbuzovat něco úžasného? Pak si to určitě zasloužíte! Pokud jste si někoho vyhlídli, ale on o Vás nemá ani tušení, pak je určitě na čase, se mu připomenout. Co vy víte, co když právě on je ten, který by Vám mohl splnit Vaši celoživotní pohádku? To se nikdy nedozvíte, pokud to nezkusíte. Takže jen do toho. Nevšímejte si otázek typu jak sbalit muže http://www.spravnynavod.cz/? Ukažte své pravé já, a pokud je to on, pak se určitě ozve!
 

 Ukažte své pravé já!

Bojíte se oslovit, toho nad kým, ale každý den musíte nejméně desetkrát denně přemýšlet? Zahoďte svůj ostych a dejte se do akce. Ukažte, co ve Vás je a nebojte se ho oslovit. Každého chlapa můžete získat a ulovit hlavně na svůj vzhled, ať vypadáte jakkoliv, vždy můžete být upraveni a každý je něčím zajímavý – takže se rozhodně nebojte, že oproti někomu jinému, nejste dokonalý! Každý je originál a právě proto, si ho druzí váží. Nebojte se, a věřte si. Otevřete své srdce, vyjevte své pocity a uvidíte, co nového Vám to přinese.

Láska si nevybírá!
4 (80%)1
" "