2 bikers

Potřebujete si koupit nové kolo, protože když si chcete dát výlet po Šumavě, není nejlepší nápad vyrazit na tom starém? Můžeme vám nabídnout desítky modelů, přijďte si vybrat!

Máte chuť na osvěžení z jihu?

Neváhejte. Oranžové plody jihu nemáme vždy po ruce, abychom si na nich pochutnali. Nápoj z těchto plodů ale můžeme mít po ruce vždy. S  pomerančovým sirupem od Teaway je to hračka. Stačí zakoupit si lahev této koncentrované dobroty a pak už je jen na nás, jestli si vyrobíme chlazený nebo teplý nápoj dle vlastní chuti. Můžeme ho použít i jako přeliv na zmrzlinový pohár nebo k ochucení krému. Uplatnění najdeme nepřeberně, záleží jen na naší chuti. Výrobek je vyroben ze zdravých potravin tak, že neobsahuje škodlivé chemické látky a obsah podílu ovoce je 50%.

Dětem to nejlepší

Tak se nemusí obávat ani maminky malých dětí a mohou svým nejmenším bez obav připravit tuto lahod-nou domácí limonádu. Každá maminka ocení, že její nejmenší budou konzumovat jen to nejlepší. Vždyť na našich dětech nám záleží každému z nás. Proto se nenechte odradit trochu vyšší cenou. Stojí to za to. Kupujete kvalitu.
Máte chuť na osvěžení z jihu?
3.5 (70%)2
- No Comments on this Post -