Vstupní rohože

Čistota prostředí je vizitkou každé budovy, ať komerční či obytné. Každý dá na první dojem a rozhlíží se kolem sebe při vstupu do nového prostředí. Zabraňte tomu, aby si vaši potencionální zákazníci, nebo vaši hosté udělali špatný názor hned při vstupu do budovy. Pořiďte si vstupní rohože právě od nás. Zabraňují roznášení hrubých i jemných nečistot a také vlhkosti. Jsou účinné a zároveň snižují vaše náklady na udržování čistoty. Proto neváhejte a kontaktujte náš bezplatný zákaznický servis.
V dnešní době již nemluvíme o obyčejné proutěné rohožce. Vstupní rohože jsou i designovým doplňkem a můžete je i použít jako užitečný dekorační prvek vestibulu či vstupu do budovy. Je mnoho možných provedení, které splní vaše nároky na čistotu a bezpečí vstupujících návštěv nebo vašich zaměstnanců. Nabízíme gumové, plastové i textilní rohože, které mají ještě odlišnou hrubost, abychom splnili požadavky všech našich zákazníků.

První dojem

Nenechte si tedy pokazit první dojem a pořiďte si vstupní rohože, které dotvoří vstupní halu a ještě poslouží čistotě a bezpečnosti vstupujících lidí. Předcházejte nepříjemnostem, kontaktujte nás.